CS Mioveni – Gloria Buzău au remizat în play-off-ul Ligii 2! Gazdele au egalat din penalty

Articol de Gabriel Ion - Publicat joi, 04 aprilie 2024, ora 21:30,
CS Mioveni
CS Mioveni

Formaţia CS Mioveni a terminat la egalitate, joi, pe teren propriu, scor 1-1, cu echipa Gloria Buzău, în etapa a doua a play-off-ului Ligii 2.

CS Mioveni și Gloria Buzău au încheiat la egalitate în debutul etapei secunde a play-off-ului Ligii 2

Oaspeţii au deschis scorul în minutul 37, prin Chică-Roşă. Pentru CS Mioveni a egalat Blănaru, în minutul 78, din penalti.

Celelalte partide din etapa a doua a play-off-ului se vor disputa după următorul program: