În mare formă! Dennis Man a revenit cu gol la Parma

Articol de Realitatea Sportivă - Publicat luni, 13 septembrie 2021, ora 07:50,
DENNIS MAN
DENNIS MAN

Dennis Man a revenit cu gol la Parma, după ce la echipa naţională de fotbal a României a reuşit să puncteze în meciul cu Islanda

Atacantul român a reuşit să înscrie în meciul contra celor de la Pordenone, partidă în care Parma s-a impus un neverosimil scor de 4-0.

Rezervă în meciul din etapa a treia din serie B, Dennis Man a fost introdus în repriza a doua a jocului şi a reuşit să pucteze pentru 4-0, în minutul 80. Dennis Man a ajuns la 2 goluri pentru Parma în noul sezon.

Tot la Parma, Valentin Mihăilă, celălalt român din echipă, a fost folosit ca titular în meciul cu Pordenone, însă nu a mai semant vreo reuşită.

Citeşte şi DENNIS MAN, LA PARMA CU GOL, IAR LA NAȚIONALĂ „CU MÂINILE PE SUS”. PE CINE A SUPĂRAT „TRICOLORUL”