Ironii la adresa lui Gigi Becali după meciul cu UTA Arad: ,,S-a văzut mâna antrenorului”

Articol de Realitatea Sportivă - Publicat luni, 02 august 2021, ora 17:58,
Gigi Becali, patronul lui FCSB

FCSB a remizat în ultima etapă din Liga 1, scor 1-1 cu UTA Arad în deplasare, după ce Ianis Stoica a marcat golul egalizator în minutul 90 al jocului.

La acest meci, Gigi Becali a surprins pe toată lumea, după ce a efectuat nu mai puţin de trei schimbări înainte de pauză şi una după primele 45 de minute.

După cele patru schimbări de la meciul cu UTA Arad, Bogdan Andone, fostul antrenor al FCSB-ului, l-a ironizat pe Gigi Becali, cel din cauza căruia a plecat de la echipă.

,,La FCSB s-a văzut mâna antrenorului care a făcut trei schimbări în prima repriză și una la pauză, s-a văzut mâna antrenorului după pauză.”, a declarat Bogdan Andone, pentru Digisport.

Citeşte şi ZDENEK ONDRASEK AR PUTEA JUCA LA O ALTĂ FORMAŢIE DE LIGA 1! GIGI BECALI: ,,ÎI DĂ 10.000 DE EURO PE LUNĂ”