Octavian Popescu, show în tribunele Arenei Naţionale! După schimbare a devenit şef de galerie

Articol de Realitatea Sportivă - Publicat vineri, 23 iulie 2021, ora 08:15,
OCTAVIAN POPESCU

FCSB s-a impus la limită în manşa tur a meciului din Conference League, de pe teren propriu, contra celor de la Şahtior Karagandy, scor 1-0.

Echipa lui Dinu Todoran s-a impus pe Naţional Arena, graţie reuşitei fabuloase a lui Andrei Cordea, din minutul 38 al jocului.

Imaginile serii de joi au fost oferite însă de tânărul Octavian Popescu. După ce a fost înlocuit de antrenorul Dinu Todoran în repriza a doua, fotbalistul de 18 ani s-a dus în galeria FCSB-ului, unde a cântat alături de Mustaţă & Co.

,,Suntem noi, Steaua suntem noi” și ,,Ole ole ole ola, FCSB este Steaua.”, au fost doar câteva dintre scandările suporterilor celor de la FCSB.